چهارشنبه 27 شهریور 1398

پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/13 11:50 بازدید: 3393

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان بر لزوم پرداخت مطالبات کارگری تاکید کرد و گفت: پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، جلسه کمیسیون کارگری شهرستان رضوانشهر با حضور سید محمدی مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر کمیسیون کارگری شواری تأمین استان ، سرپرست فرمانداری رضوانشهر، اعضای شورای تأمین و مدیرعامل شرکت شفارود و اعضای حوزه کارگری شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این نشست مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان با تقدیر از همدلی و همراهی اعضای حوزه کارگری شهرستان در پرداخت مطالبات کارگری که مورد تأکید استاندار است ، گفت: پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد.

سید جلال سید محمدی بیان داشت: با توجه به پایان سال و در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی لازم است توجه ویژه به حوزه کارگری داشته باشیم و مشکلات آنها را رصد و مرتفع کنیم زیرا دشمنان انقلاب از بسترهای قانونی مطالبات کارگران به نفع خود استفاده نموده و سعی دارند با سوء استفاده از آنان به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

سید محمدی در ادامه گفت: جلسه کمسیون کارگری استان با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با دعوت از مدیران شرکت ها جهت بررسی مشکلات شرکت های سطح شهرستان های رضوانشهر و تالش برنامه ریزی و برگزار خواهد شد تا تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات شرکت های مربوطه اتخاذ شود.

 سرپرست فرمانداری رضوانشهر نیز در ادامه حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و کارگری را از اهداف تشکیل کمیسیون کارگری دانست و گفت: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم ،از همین رو همکاری و هماهنگی دستگاه های مرتبط می تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.

محمد مهدی مظفری بر ضرورت شناسایی و رفع مشکلات واحدهای کارگری تاکید کرد و افزود: پشتوانه حقیقی برای استقلال کشور در گرو فعالیت های مسئولانه کارگران و تعامل مثبت و سازنده مدیران واحدهای تولیدی است که در این خصوص کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور را بر عهده دارند.

رئیس کمیسیون کارگری شهرستان رضوانشهر با بیان مشکلات حوزه کارگری شهرستان، خواستار حمایت مسئولین استانی و مجمع نمایندگان استان گیلان درمجلس شورای اسلامی از بنگاه های بزرگ کارگری این شهرستان شامل چوکا ، جنگل شفارود و همچنین پروژه عظیم سد شفارود با هدف برطرف نمودن رفع موانع موجود در مسیر توسعه، تولید و رونق اقتصادی در این مجموعه ها شد.

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی